Piotr Kurpik

Piotr Kurpik ukończył Akademię Medyczną im K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 1999 jako jeden z najmłodszych studentów w historii uczelni. Zaczął pracę w Szpitalu Zespolonym im. L. Perzyny w Kaliszu na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej. Podczas stażu podyplomowego, odbywał staże cząstkowe u jednych z najlepszych specjalistów w swych dziedzinach. Piotr był pierwszym stomatologiem w przychodni Calisia w Kaliszu i pomagał w utworzeniu i rozwoju stomatologii w tej przychodni. Tam tez otworzył swój pierwszy prywatny gabinet.

W celu możliwości rozwoju zawodowego dr Kurpik wyjechał za granicę. Podczas całego okresu pobytu w wielkiej Brytanii dr Piotr pracował w gabinecie Appletree Dental Surgery w Scarborough i jednocześnie aktualizował wiedzę ciągle rozwijającego się świata stomatologii i doskonalił swą technikę na jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych Uniwersytetów na świecie – Manchester Univeristy. Po ukończeniu kilku letniej nauki i zdaniu egzaminów uzyskał tytuł – Diploma in Restorative Dentistry (Royal College of Surgeons – England).

Dodatkowo Dr Kurpik posiada dużą ilość krajowych i zagranicznych liczących się certyfikatów i ukończonych renomowanych kursów stomatologicznych. Specjalne zainteresowania Dr Piotra to kompleksowe leczenie skomplikowanych przypadków, endodoncja, periodontologia i protezy całkowite.

Wszystko aby jak najlepiej służyć swoim pacjentom.

Natalia Malicka

Natalia Malicka ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2011 roku. Od początku pracy zawodowej stawia na ciągły rozwój swojej wiedzy i umiejętności, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach.

Zainteresowania dr Malickiej to endodoncja i chirurgia stomatologiczna. Na co dzień zabiegi wykonuje w lupach oraz pod mikroskopem. W planowaniu leczenia wykorzystuje radiowizjografię, zdjęcia OPG, zdjęcia z kamery wewnątrzustnej. W gabinecie zajmuje się: endodoncją, chirurgią stomatologiczną, stomatologią zachowawczą i dziecięcą, protetyką.

Oprócz zainteresowań związanych ze stomatologią dr Malicka interesuje się filmem, podróżami, a także lubi sporty zimowe, szczególnie narty.

Dorota Ciechanowska-Horyza

Dorota Ciechanowska-Horyza lekarz dentysta, Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Od wielu lat związana jest z profesjonalną opieką stomatologiczną. Doświadczenie zawodowe zdobyła w klinikach i gabinetach stomatologicznych w Warszawie i Poznaniu.

Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach stomatologicznych, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. W codziennej praktyce zajmuje się w szczególności estetyczną odbudową zębów oraz leczeniem endodontycznym (kanałowym) z wykorzystaniem mikroskopu.